سبد خرید 0

شرایط و ضوابط سایت

تمامی شرایط قرار داده شده در سایت رایابینگ، مطابق با قوانین توسعه تجارت الکترونیک در ایران می باشد و کاربران و شرکت موظف به رعایت آنها می باشند.

شراسط و ضوابط فروشگاه مجازی

** تمامی اطلاعات اکتسابی از کاربران صرفا جهت ارائه خدمات استفاده خواهد شد و هیچگونه استفاده ی دیگری نخواد داشت.

محدوده جغرافیایی

** سرویس های این اپلیکیشن در بخش ” سفارش خدمات” فقط به شهر فراشبند محدود می شود و در بخش فروشگاه مجازی به حومه ی شهر نیز  ارسال سفارشات انجام خواهد شد. در بخش خدمات قالیشویی و اورژانس کامپیوتر و ساختمان نیز در شهر فراشبند و حومه شهر ارائه ی خدمات خواهیم داشت.

** در بخش خدمات قالیشویی، سرویس حمل و نقل قالیها از طرف شرکت به محل اعزام شد و تمامی هماهنگیها بصورت تلفنی انجام خواهد گرفت. هزینه ی ایاب و ذهاب جدا از هزینه ی قالیشویی می باشد و در محل تسویه می گردد.

** در بخش سفارشات مربوط به غذا نیز هزینه ی ارسال غذا ۱۰۰۰ تومان می باشد که بهمراه فاکتور به شما ارائه می گردد. زمان تحویل غذا حداکثر یک ساعت می باشد.

** در بخش خدمات مربوط به اورژانس کامپیوتر، هزینه ی انتقال سیستم از محل به شرکت، هزار تومان برای رفت و هزار تومان برای برگشت می باشد که بر روی فاکتور کشیده می شود. در صورت وجود خدماتی خارج از سفارش کاربران، بصورت جداگانه هزینه ها محاسبه و دریافت می گردد.

** در بخش سفارش خدمات مربوط به ساختمان نیز سفارشات از طریق اپلیکیشن دریافت شده و جهت هماهنگی ها و تغییر قیمت های احتمالی با شما تماس خواهیم گرفت.

** در بخش خمات فنی و نظارت نیز فقط سفارشگیری از سمت اپلیکیشن انجام خواهد شد و برای هماهنگی در مابقی مراحل نیز با شما تماس خواهیم گرفت.

** در باب سفارش بیمه نیز بهمین طریق فقط سفارش گیری انجام شده و با شما تماس می گیریم و مدارک شما نیز در صورت نیاز از بخش ارسال مدارک بیمه برای ما ارسال خواهد شد.

** در بخش سفارش مصالح ساختمانی نیز هزینه ی انتقال مصالح بصورت جداگانه و در محل و طبق عرف شهرستان دریافت خواهد شد.

** در تمامی موارد فاکتور هم بصورت الکترونیکی قابل مشاهده و تایید است و هم اینکه در زمان تحویل، فاکتور به کاربران ارائه میگردد.

** نحوه ی پرداخت

در تمامی موارد، نحوه ی پرداخت طبق نظر کاربر به دو صورت قابل انجام است، از طریق پرداخت از طریق درگاه بانکی یا از طریق پرداخت در محل.

** صدور فاکتور

در تمامی خدمات اپلیکیشن، فاکتور ها هم بصورت مجازی و مشاهده آنلاین یا دانلود ارائه می گردد و هم بصورت فیزیکی در محل تحویل نیز به مشتری تحویل خواهند شد.

** عدم رضایت از خدمات یا محصولات

در تمامی خدمات ارائه شده، کاربران میتوانند در صورت عدم رضایت از خدمات یا محصولات، از طریق تماس با شرکت، درخواست خود را ثبت نمایند و  در صورت تمایل بدون هیچ قید و شرطی، تمامی وجوه پرداختی آنها طبق روال اداری شرکت به حساب آنها پرداخت خواهد شد.

** شکایات یا انتقادات

تمامی کاربران عزیز می توانند جهت هرگونه انتقاد یا شکایت از طرق زیر عمل نمایند:

ارسال تیکت پشتیبانی از طریق اپلیکیشن، تماس با واتس آپ شرکت با شماره ی ارائه شده در “تماس با ما”

تماس با شماره تلفن های ۳۸۷۵۳۱۷۷- ۰۷۱

یا شماره موبایل ۷ ۳۰ ۲۸ ۲۶ ۰۹۱۷

برگشت به بالا
X