سبد خرید 0

شهر هوشمند بینگ/ بینگ/ رایابینگ

لوگوی سایت است

با سلام خدمت دوستان عزیز و همشهریان محترم

امروز قصد داریم درباره شهر هوشمند بینگ صحبت کنیم. شهر هوشمند به شهری گفته می‌شود که در آن بتوان اکثر نیازهای روزمره خود را به وسیله اپلیکیشن های مربوط به گوشی های اسمارت برطرف نمود.

شهرهای کوچک مانند فراشبند در صورتی که ما بتوانیم تمامی نیازهای خود را از طریق اپلیکیشن های موجود در بازار برطرف نماییم باعث ایجاد جهشی در تولید و همچنین انقلابی در نحوه خدمت رسانی به همشهریان عزیز خواهیم شد.

فروش محصولات با رایا

دنیای امروز دنیایی است که وابسته به گوشی های اسمارت و همچنین نرم افزارهای اینترنتی می باشد بنابراین اگر که ما نتوانیم خود را با این موضوعات ب افق دهیم باعث ایجاد �ب‌ماندگی در شهرستان و شهر قدس خواهیم شد.

بنابراین شرکت اندیشه زیرساخت را یا با طراحی و ارائه یک نرم افزار بسیار کاربردی در زمینه های �ازمندی های شهری شهرستان فراشبند و همچنین شهرستان‌های همجوار این شهر باعث ایجاد جهشی در نحوه خدمت رسانی و همشهریان شده است.

با دانلود و نصب این اپلیکیشن بر روی گوشی خود می توانید تمامی نیازهای روزمره خود را به صورت کاملا مکانیزه و اتومات اتومات برطرف نماید و از امکانات پیشرفته و فوق العاده این اپلیکیشن نهایت سود و بهره ببرید.

می توانید آگهی های مربوط به اجناس خود را در این اپلیکیشن ثبت کنید و همچنین خرید های روزمره قالیشویی پروانه های ساختمانی امور اداری امور بانکی و تمامی نیازهای خود را در این اپلیکیشن مشاهده نمایید و با پشتیبانی بسیار قوی حین شرکت تمام اطمینان را از اجرای عملیات خود خواهید داشت.

برگشت به بالا
X