سبد خرید 0

سفارش USSD Code | تعرفه های USSD Code | خرید یو اس اس دی کد| هزینه ussd

با سلام خدمت دوستان عزیز که ما داریم.

تعرفه های ussd که شرکت آی نوتی داره انتشار میده و با اون به مشتریاش خدمات ارایه میده رو می تونید با تماس تلفنی با ما در جریان قرار بگیرید. آخه این تعرفه ها زود به زود ممکنه تغییر کنه. ولی در زیر دو تا عکس قرار دادم که به راحتی می تونید این قیمت ها رو تا حدودی متوجه بشید.

البته بهتون بگم که در کل دو نوع ussd code داریم که یکی به باواسطه معروفه و دیگری به بی واسطه، ترجیح ما برای مشتریامون اینه که از بی واسطه استفاده کنن که خییییلییییی بهتره، هرچند یه کم هزینه هاش بیشتره، ولی ارزشش رو داره.

ussd code، کد های کوتاه در موبایل

شما برای خرید از آی نوتی نیاز دارید که یه نفر معرفتون باشه، من سعی می کنم با تمام تلاشی که انجام میدم، به افرادی که از شناسه ی من استفاده می کنن، کمک کنم و کار اونا رو راه بیاندازم.

اگه کسی دوست داشت با شماره من تماس بگیره تا کاملا راه نماییش کنم، فقط یه پیامک بهم بدید، خودم بلافاصله باهاتون تماس می گیرم.

۰۹۱۲۰۳۶۸۹۰۶

حسین اکبری

شرکت اندیشه زیرساخت رایا( ثبت نام رایگان در آی نوتی

کد معرف : ۲۴۵۲۳۰۴۳۰۱)

ارایه دهنده ی خدمات USSD و آی نوتی در فارس و شیراز

 ارائه کدهای دستوری ussd ✨✨
♦️طراحی و ساخت ussd متناسب با کسب وکار شما
♦️قیمت فوق العاده پایین کدهایussd
قیمت کد ussd،چگونه کد ussd بگیریم،چگونه کد ussd بسازیم،خرید کد ussd از مخابرات،کد ussd مخابراتی،تعرفه قیمت کد ussd،اموزش کد ussd
کدهای ussd شرکت مخابراتی آینوتی(اولین شرکت خصوصی ارائه دهنده کدهای ussd در ایران) روی هر دو اپراتور ایرانسل و همراه اول فعال می باشد
مزایای استفاده از خدمات USSD که استفاده از آن را محبوب تر میکند

برگشت به بالا
X